Naprawa gniazda zasilania laptopa i innej elektroniki 660733171

Naprawa gniazda zasilania laptopa i innej elektroniki 660733171
Naprawa gniazda zasilania laptopa i innej elektroniki 660733171
Cena: Brak
Nasz serwis od ponad 10 lat zajmuje się naprawą gniazd zasilania w różnego rodzaju urządzeniach elektronicznych, a w szczególności w laptopach. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT. Nie zajmujemy się innymi naprawami np. wymianą układów BGA.

Posiadamy specjalistyczne narzędzia otwieraki by Twoja obudowa była odpowiednio zdemontowana na czas naprawy. Wiemy, że na Polskim rynku istnieją firmy które robią to za pomocą noża do tapet lub innych ostrych narzędzi, które uszkadzają nieodwrotnie Twoją obudowę.

Płacisz tylko jeśli sprzęt działa dobrze po naprawie, jeśli nie działa dobrze po naprawie nie martw się o to nie ma opłat diagnostycznych, opłat za przechowywanie, lub jakichkolwiek innych opłat za próbę naprawienia go. W przypadku rezygnacji z naprawy płacisz tylko za transport chyba że dostarczyłeś go osobiście.

Pamiętaj jeżeli chcesz skorzystać z opcji wysłania sprzętu do naszego serwisu najważniejsze jest wykonanie zdjęć elektroniki przed wysyłką, a w szczególności matrycy LCD. Po wykonaniu powyższego wyślij nam zdjęcia drogą elektroniczną zabezpieczy to oby dwie strony na wypadek uszkodzenia w transporcie. Solidnie zapakuj sprzęt i zadzwoń po kuriera. Nasz serwis nie odpowiada za szkody powstałe w czasie przewozu przez firmę kurierską od tego są dodatkowe ubezpieczenia przewozu. Jednak odpowiednio zabezpieczony sprzęt np. za pomocą folii bąbelkowej potrafi być dostarczony w całości nawet z odległych zakątków Azji lub innych części świata.

Naprawa gniazda zasilania laptopa, serwis wymiana gniazda zasilania znane jako złącze prądu stałego laptopa, wlot, wejście, port, gniazdo, port ładowania laptopa, port ładowania laptopa, gniazdo notebooka, do którego podłącza się ładowarkę zasilacza sieciowego. Zazwyczaj trzeba naprawić złamane gniazdo DC, złącze, jeśli laptop spadł ze stołu i wylądował na wtyczce, lub stale trzeba poruszać wtyczkę (końcówka kabla zasilającego), aby laptop pracował.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji pod naszym numerem telefonu: 660-733-171.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 229822

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: Ukryto - kontakt przez poniższy formularz

Dodano dnia:

Aktualizacja: 06.06.2019r

Wyróżnione: 06.06.2019 - 06.07.2019

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.