O serwisie

O serwisie Bydgoszczak.pl
Informacje o serwisie
Bydgoszczak.pl to prawdopodobnie najstarszy, darmowy (zarówno dla firm jak i osób prywatnych), ale nadzorowany przez administratora, serwis ogłoszeniowy przeznaczony dla firm i osób prywatnych chcących zamieścić ogłoszenie bezpośrednio dotyczące Bydgoszczy i okolic.
Na łamach naszego serwisu prezentowane są tylko aktualne anonse z wielu kategorii, w tym m. in.
Osoby odwiedzające nasz portal to ludzie pochodzący głównie z Bydgoszczy i okolic oraz woj. kujawsko-pomorskiego w wieku 16-55 lat, zainteresowane ogłoszeniami regionalnymi dotyczącymi przede wszystkim pracy, nieruchomości i motoryzacji.
Nasz cel to stworzenie portalu, który stałby się centrum ogłoszeniowym dla naszego miasta, pomagającym znaleźć konkretną ofertę lub kupca na rynku lokalnym.
Zapraszam gorąco do częstego odwiedzania serwisu, a zainteresowanych do przeglądania i dodawania darmowych ogłoszeń.
Zainteresowani jesteśmy szeroką współpracą polegającą na wzajemnej promocji usług z innymi bydgoskimi portalami, a także biurami nieruchomości czy komisami samochodowymi - w tej sprawie prosimy o kontakt z redakcją portalu.
Historia Bydgoszczak.pl:
Wszystkich naszych użytkowników prosimy uwagi na temat działania serwisu - wspólnie stworzymy portal przyjazny użytkownikowi!